1A Tapes 5125.12.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband orange 50mm x 10m
€17.07
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71517
Manufacturer Nr.
5125.12.050-10
WT-5125 Bodenmarkierungsband orange 50mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€17.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5126.08.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt weiß 50mm x 10m
€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5845.02.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung grün 75mmx12,5m
€47.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5125 Bodenmarkierungsband orange
• 50mm x 10m
• überfahrbar
• 50mm x 10m
• überfahrbar
| Länge | 50 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5125 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5125.12.050-10 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5229.18.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot/weiß 50mm x15m€36.27Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.18.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot/weiß 75mm x 15m€54.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.17.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz 50mm x 15m€39.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.17.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz 75mm x 15m€54.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










