1A Tapes 5125.10.075-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband dunkelblau 75mm x 10m
€23.49
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71516
Manufacturer Nr.
5125.10.075-10
WT-5125 Bodenmarkierungsband dunkelblau 75mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€23.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5414.17.1200-LSM. WT-5414 Antirutschband gelb/schw. anpass 200mmx6m
€108.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5111.04.131. WT-5111 Piktogramm PVC Pfeil 145mmx90mm gelb,VPE 10 Stück
€7.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5125 Bodenmarkierungsband dunkelblau
• 50mm x 10m
• überfahrbar
• 50mm x 10m
• überfahrbar
| Länge | 75 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5125 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5125.10.075-10 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Blue |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5229.10.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband blau 50mm x 15m€35.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.12.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband orange 50mm x 15m€32.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.04.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb 75mm x 15m€49.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.10.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband blau 75mm x 15m€49.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










