1A Tapes 5125.04.075-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband gelb 75mm x 10m
€23.49
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71514
Manufacturer Nr.
5125.04.075-10
WT-5125 Bodenmarkierungsband gelb 75mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€23.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5160.02.050F. WT-5160 Bodenmarkierungsband grün 50mm x 33m
€6.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5160.17.075-LF. WT-5160 Warnmarkierungsband gelb/schwarz 75mm x 33m
€11.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5125 Bodenmarkierungsband gelb
• 50mm x 10m
• überfahrbar
• 50mm x 10m
• überfahrbar
| Länge | 75 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5125 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5125.04.075-10 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1ATapes 5845.04.075-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking yellow 75mmx12,5m€43.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5845.07.075-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking black 75mmx12,5m€43.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5845.07.050-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking black 50mmx12,5m€28.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5845.08.050-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking white 50mmx12,5m€28.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










