1A Tapes 5125.02.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband grün 50mm x 10m
€17.07
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71511
Manufacturer Nr.
5125.02.050-10
WT-5125 Bodenmarkierungsband grün 50mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€17.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
DESCO 210320. Floor Gro withing Kit and Test Point
€52.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5160.17.075-LF. WT-5160 Warnmarkierungsband gelb/schwarz 75mm x 33m
€11.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5125 Bodenmarkierungsband grün
• 50mm x 10m
• überfahrbar
• 50mm x 10m
• überfahrbar
| Länge | 50 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5125 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5125.02.050-10 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1ATapes 5845.08.075-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking white 75mmx12,5m€43.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5111.04.121. WT-5111 Piktogramm PVC Fußabdruck 297mmx110mm Paar gelb€23.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5845.10.050-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking blue 50mmx12,5m€28.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5845.10.075-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking blue 75mmx12,5m€43.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










