1A Tapes 5124.08.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen weiß 50mm x 10m
€16.87
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71507
Manufacturer Nr.
5124.08.050-10
WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen weiß 50mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5125.02.075-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband grün 75mm x 10m
€23.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5125.12.050-10. WT-5125 Floor marking tape orange 50mmx10m
€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen weiß
• 50mm x 10m
• auf Rollen
• Streifenabstand 260mm
• 50mm x 10m
• auf Rollen
• Streifenabstand 260mm
| Länge | 50 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5124 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5124.08.050-10 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | White |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1ATapes 5845.08.075-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking white 75mmx12,5m€43.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5845.10.050-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking blue 50mmx12,5m€28.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5845.10.075-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking blue 75mmx12,5m€43.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5111.04.121. WT-5111 Piktogramm PVC Fußabdruck 297mmx110mm Paar gelb€23.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










