1A Tapes 5110.04.200-1200.S. WT-5110 Kennzeichnung PVC Zebrastreifen 200mmx1200mm gelb Set abgerundet
€43.28
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71488
Manufacturer Nr.
5110.04.200-1200.S
WT-5110 Kennzeichnung PVC Zebrastreifen 200mmx1200mm gelb Set abgerundet
Frequently Bought Together
-
This Item:
€43.28Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.08.071. WT-5110 Lagerplatzkennz. weiß Längsstück 50mm (L: 100mm), VPE 25 Stück
€12.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5845.10.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung blau 75mmx12,5m
€43.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5110 Kennzeichnung Zebrastreifen 5-teilig gelb
• PVC, 200mm x 1200mm, Dicke 0,5mm
• abgerundete Ecken (Radius 10)
• PVC, 200mm x 1200mm, Dicke 0,5mm
• abgerundete Ecken (Radius 10)
| Länge | 1200 mm |
| Breite | 200 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Set |
| Inhaltseinheit | 1 Set |
| Produktserie | 5110 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5110.04.200-1200.S |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5229.02.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband grün 75mm x 15m€49.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.04.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb 50mm x 15m€32.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.01.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot 75mm x 15m€49.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.02.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband grün 50mm x 15m€35.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










