1A Tapes 5110.04.060. WT-5110 Lagerplatzkennz. gelb Winkel 50mm (L:100mm), VPE 25 Stück
€17.81
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71483
Manufacturer Nr.
5110.04.060
WT-5110 Lagerplatzkennz. gelb Winkel 50mm (L:100mm), VPE 25 Stück
Frequently Bought Together
-
This Item:
€17.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5126.04.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt gelb 50mm x 10m
€18.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.08.071. WT-5110 Lagerplatzkennz. weiß Längsstück 50mm (L: 100mm), VPE 25 Stück
€12.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5110 Lagerplatzkennzeichnung gelb Winkelstück
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 100mm
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 100mm
| Länge | 100 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 25 Stück |
| Produktserie | 5110 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5110.04.060 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1ATapes 5229.04.075-15. WT-5229 PET floor marking tape yellow 75mmx15m€43.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5229.02.075-15. WT-5229 PET floor marking tape green 75mmx15m€43.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5229.10.050-15. WT-5229 PET floor marking tape blue 50mmx15m€29.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5229.04.050-15. WT-5229 PET floor marking tape yellow 50mmx15m€29.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










