1A Tapes 5110.01.071. WT-5110 Lagerplatzkennz. rot Längsstück 50mm (L: 100mm), VPE 25 Stück
€12.52
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71477
Manufacturer Nr.
5110.01.071
WT-5110 Lagerplatzkennz. rot Längsstück 50mm (L: 100mm), VPE 25 Stück
Frequently Bought Together
-
This Item:
€12.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5845.08.050-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking white 50mmx12,5m
€28.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5125.21.050-10-LI. WT-5125 Gro with marking tape blue/white left pointing 50mmx10m
€37.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5110 Lagerplatzkennzeichnung rot Längsstück
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 100mm
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 100mm
| Länge | 100 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 25 Stück |
| Produktserie | 5110 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5110.01.071 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Red |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5845.07.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung schwarz 75mmx12,5m€47.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5110.02.069. WT-5110 Lagerplatzkennz. grün Ronde Ø 50mm, VPE 25 Stück€6.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5845.04.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung gelb 50mmx12,5m€31.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











