1A Tapes 5110.01.061. WT-5110 Lagerplatzkennz. rot T-Stück 50mm (L:150mm), VPE 25 Stück
€26.96
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71474
Manufacturer Nr.
5110.01.061
WT-5110 Lagerplatzkennz. rot T-Stück 50mm (L:150mm), VPE 25 Stück
Frequently Bought Together
-
This Item:
€26.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Warmbier.Quick-Lift holding film for floor covering, roll, 0.8 m wide, 25 m long, for easy resumption
€223.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5229.18.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot/weiß 50mm x15m
€36.27Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5110 Lagerplatzkennzeichnung rot T-Stück
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 150mm
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 150mm
| Länge | 150 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 25 Stück |
| Produktserie | 5110 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5110.01.061 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Red |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5111.01.121. WT-5111 Piktogramm PVC Fußabdruck 297mmx110mm Paar rot€23.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5124.02.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen grün 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5111.04.131. WT-5111 Piktogramm PVC Pfeil 145mmx90mm gelb,VPE 10 Stück€7.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











