Euromex MZ.4735. Direktionales 12x 1W LED-Ringlicht für MZ.4705
€259.64
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL74705
Manufacturer Nr.
MZ.4735
Direktionales 12x 1W LED-Ringlicht für MZ.4705
Frequently Bought Together
-
This Item:
€259.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Leica.Polarization Set
€620.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Starlight 100-009593. LED transmitted light DL4, pure white (5.,700 K), 200 lm, diameter 84 mm
€333.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Länge | 260 mm |
| Breite | 250 mm |
| Höhe | 70 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| Farbe | schwarz |
| Manufacturer Nr. | MZ.4735 |
|---|---|
| Manufacturer | Euromex |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Euromex Microscopen bv Papenkamp 20 NL-6836 Bd Arnheim www.euromex.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Euromex
-
Euromex MZ.4700. MZ.4700 Digitaler Autofokus MakroZoom, Standard-Stativ, 4K/1080p€1,750.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Euromex VC.3036. HD-Ultra Kamera VC.3036, 1/2.8" High-End CMOS-Sensor, 3264 x 1836 (bis zu 60fps)€1,226.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Euromex VC.3042-HDS. Ultra HD/4K Kamera mit 11,6" HD Screen, 1/1,8" CMOS 4K Sensor, 8,3 MP, 2160p€1,574.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











