Euromex MZ.4712. 11" HD-Bildschirm für MZ.4710 inklusive Stativbefestigung
€482.96
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL74703
Manufacturer Nr.
MZ.4712
11" HD-Bildschirm für MZ.4710 inklusive Stativbefestigung
Frequently Bought Together
-
This Item:
€482.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Euromex VC.3031-HDS. HD-Lite Kamera VC.3031-HDS mit 11.6" HD Screen, CMOS-Sensor, 5 MP, 1080p
€1,077.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Vision ECO2503. EVO CAM II digital microscope ECO2503 with 360° optics and Ergo stand
€12,259.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Länge | 360 mm |
| Breite | 250 mm |
| Höhe | 60 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| Farbe | schwarz |
| Manufacturer Nr. | MZ.4712 |
|---|---|
| Manufacturer | Euromex |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Euromex Microscopen bv Papenkamp 20 NL-6836 Bd Arnheim www.euromex.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Euromex
-
Euromex VC.3045. Ultra HD/4K Kamera, 1/1,8" CMOS 4K Sensor, 8,3 MP, 2160p (3840 x 2160)€1,283.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Euromex MZ.4735. Direktionales 12x 1W LED-Ringlicht für MZ.4705€259.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











