1A Tapes 5416.17.1050-LSM. WT-5416 Antirutschband nachleuchtend/schwarz 50mmx6m
€61.04
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71567
Manufacturer Nr.
5416.17.1050-LSM
WT-5416 Antirutschband nachleuchtend/schwarz 50mmx6m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€61.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5124.01.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen rot 50mm x 10m
€45.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5229.04.050-15. WT-5229 PET floor marking tape yellow 50mmx15m
€29.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5416 Antirutschband nachleuchtend/schwarz
• 50mm x 6m
• 50mm x 6m
| Länge | 50 mm |
| Breite | 6 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5416 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5416.17.1050-LSM |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Black |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5124.10.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen blau 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5125.01.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband rot 50mm x 10m€15.66Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5124.08.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen weiß 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5124.04.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen gelb 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










