1A Tapes 5125.01.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband rot 50mm x 10m
€15.66
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71509
Manufacturer Nr.
5125.01.050-10
WT-5125 Bodenmarkierungsband rot 50mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€15.66Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5845.10.050-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking blue 50mmx12,5m
€28.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
WELLER T0051403899. ESD connection set, 2 pcs., incl. ESD wrist strap and ESD spiral cable
€6.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5125 Bodenmarkierungsband rot
• 50mm x 10m
• überfahrbar
• 50mm x 10m
• überfahrbar
| Länge | 50 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5125 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5125.01.050-10 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Red |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










