JBC CL5760. Spiralförmige Spitzenreinigungsstäbe
€66.84
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL85384
Manufacturer Nr.
CL5760
Spiralförmige Spitzenreinigungsstäbe
Frequently Bought Together
-
This Item:
€66.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
JBC BE-SB. Solder Reel Stand
€115.60Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
JBC 10261. Accessory set for DR5600/DR5650
€217.48Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Verwenden Sie den Spiralstab für eine intensive Reinigung, wenn die Lötspitze verstopft ist oder der Vakuumdruck niedrig ist. Er funktioniert mit der D530 Tip Range.
| Länge | 35 mm |
| Breite | 40 mm |
| Höhe | 80 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | CL5760 |
|---|---|
| Manufacturer | JBC |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from JBC
-
-
-
JBC C245268. Special soldering tips, for soldering iron T245, C245268€62.98Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
JBC C250407. Soldering tip chisel-shaped, straight 1.2x0.7 mm, C250407€36.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










