1A Tapes 5845.04.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung gelb 50mmx12,5m
€31.71
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71578
Manufacturer Nr.
5845.04.050-12
WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung gelb 50mmx12,5m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€31.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5125.18.BF075-10-LI. WT-5125BF Warnband rot/weiß bedruckt linksw. 75mm x 10m
€28.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.01.060. WT-5110 Lagerplatzkennz. rot Winkel 50mm (L:100mm), VPE 25 Stück
€17.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung gelb
• 50mm x 12,5m
• Rutschgruppe R11
*bitte beachten Sie, bei Verwendung im Außenbereich ist ein Primer erforderlich*
• 50mm x 12,5m
• Rutschgruppe R11
*bitte beachten Sie, bei Verwendung im Außenbereich ist ein Primer erforderlich*
| Länge | 12500 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5845 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5845.04.050-12 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5845.02.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung grün 75mmx12,5m€47.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5845.01.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung rot 75mmx12,5m€47.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5845.01.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung rot 50mmx12,5m€31.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5845.02.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung grün 50mmx12,5m€31.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










