Nordson EFD 7728745. Spezial-Dosiernadel, gerade, Vollmetal, ∅ 1,5 / 2,0 mm, 30 mm, gerade
€3.20
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL26870
Manufacturer Nr.
7728745
Spezial-Dosiernadel, gerade, Vollmetal, ∅ 1,5 / 2,0 mm, 30 mm, gerade
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Nordson EFD 7018359. PTFE-beschichtete Dosiernadel, 0,25 mm / 0,010", rot
€10.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Nordson EFD 7018169. Dispensing needle pink, 1.5", straight, Gauge 20, ID= 0.61 mm
€2.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Länge | 30 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| Farbe | silber |
| Spitzenart Dosiernadeln | gerade Spitze |
| Innendurchmesser | 1,5 mm |
| Außendurchmesser | 2 mm |
| Spitzenform | gerade |
| Manufacturer Nr. | 7728745 |
|---|---|
| Manufacturer | Nordson EFD |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Nordson Deutschland GmbH Kapellenstraße 12 DE-85622 Feldkirchen www.nordson.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Nordson EFD
-
Nordson EFD 7012149. Dosing cartridge and stopper, 30 cm³, black€5.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Nordson EFD 7018388. Dispensing tip pink, 0.012", straight€2.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -










