OKI SFP-CH35. Soldering tip SxP series chisel shaped 30° 3,5x11 mm
€20.06
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL26906
Manufacturer Nr.
SFP-CH35
Soldering tip SxP series chisel shaped 30° 3,5x11 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€20.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI RCP-SL1. Rework tip RxP series slot 2,34 x 1,37 mm
€42.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI SFV-CH50. Soldering tip SxV series chisel-shaped 5x10 mm
€12.47Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- for most standard applications
Product details
| item number | WL26906 |
| model | SFP-CH35 |
| manufacturer | OKI |
| manufacturer item number | SFP-CH35 |
| order unit | piece |
| product series | SxP Series |
| tip length | 11 mm |
| tip width | 3.5 mm |
| tip shape | chisel-shaped |
| tip temperature | 421 °C |
| suitable handle | MFR-H1-SC |
| Manufacturer Nr. | SFP-CH35 |
|---|---|
| Manufacturer | Oki |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Oki





