Warmbier 3010.150.IDP. ESD IDP-STAT Packaging bag, gold, 100x150x0.07 mm
€0.05
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL27335
Manufacturer Nr.
3010.150.IDP
ESD IDP-STAT Packaging bag, gold, 100x150x0.07 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€0.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Warmbier 3120.3331. ESD Permastat packaging bag, re-sealable, pink, 200x250x0.06 mm, 100 pieces
€12.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Warmbier 3120334. ESD Permastat packaging bag, re-sealable, re-sealable, pink, 250x300x0.1 mm, 100 pieces
€21.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- Permanently conductive film IDP-STAT
- Weldable
- Recyclable
- Standard printing: type designation, ESD marking, recycle symbol and LOT no.
Product details
| item number | WL27335 |
| model | 3010.150.IDP |
| manufacturer | WARMBIER |
| manufacturer item number | 3010.150.IDP |
| width | 100 mm |
| height | 150 mm |
| order unit | 100 piece |
| colour | gold |
| typical bleeder resistance | 109 - 1010 Ohm |
| zip | no |
| property packaging | permanent dissipative |
| Reclosable | no |
| film thickness | 0,07 mm |
| Manufacturer Nr. | 3010.150.IDP |
|---|---|
| Manufacturer | Warmbier |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Wolfgang WARMBIER Untere Gießwiesen 21 DE-78247 Hilzingen www.warmbier.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Warmbier
-
Warmbier 4470.1.64. PU foam, soft, black, napped,553x353x20 mm€6.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Warmbier 2850.3030.R. ESD symbol, type EPA, red/ strikethrough - Sticker€10.18Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Warmbier 2820.12733.Y. ESD adhesive tape PVC, yellow, 12,7 mmx33 m roll€6.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










