OKI STP-CNB05. Soldering tip SxP Series conical angled long, 0,5x14,7 mm
€16.53
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL27534
Manufacturer Nr.
STP-CNB05
Soldering tip SxP Series conical angled long, 0,5x14,7 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€16.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI STV-CH20. Soldering tip SxV series chisel-shaped 2x11 mm
€9.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI PHT-751384. Soldering tip PHT-series chisel-shaped 30°, 3x8 mm
€7.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- for temperature sensitive applications
Product details
| item number | WL27534 |
| model | STP-CNB05 |
| manufacturer | OKI |
| manufacturer item number | STP-CNB05 |
| order unit | piece |
| product series | SxP Series |
| tip length | 14.7 mm |
| soldering tip diameter | 0.5 mm |
| tip shape | conical |
| tip alignment | bent |
| tip temperature | 365 °C |
| suitable handle | MFR-H1-SC |
| Manufacturer Nr. | STP-CNB05 |
|---|---|
| Manufacturer | Oki |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Oki


