TB RS 43 B2. Rack Schublade, 35x29,5x7,1 cm
€111.44
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
TB RS 43 B2
Manufacturer Nr.
TB RS 43 B2
Rack Schublade
Frequently Bought Together
-
This Item:
€111.44Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
LT 5. SK longitudinal dividers, SK 5
€7.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
EG TEK 43 B3. Einsatzkästen Einsatz für Eurobehälter 40 x 30 cm, Bestückung 3
€17.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W x H | 35 x 29.5 x 7.1 cm |
| Inlet | 32 x 28.6 cm |
| Material | ABS |
| Loading | 7 Torx screwdrivers 2 x SB E 23 |
| Weight | 777 g |
| Manufacturer Nr. | TB RS 43 B2 |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - 105 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Auer
-
Auer ESD ED 64/17 HG HO. ESD-Eurobehälter mit Scharnierdeckel€28.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Auer ESD ED 64/22 HG HO. ESD-Eurobehälter mit Scharnierdeckel€29.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Auer ESD ED 64/22 HO. ESD-Eurobehälter mit Scharnierdeckel€34.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










