TB SEWW 64. Würfelpolster, 59x39x2,5 cm
€7.19
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
TB SEWW 64
Manufacturer Nr.
TB SEWW 64
Würfelpolster
Frequently Bought Together
-
This Item:
€7.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
EG TEK 64 B3. Einsatzkästen Einsatz für Eurobehälter 60 x 40 cm, Bestückung 3
€30.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
TB TE 4312. Deep-drawn insert 12 compartments
€6.90Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W x H | 59 x 39 x 2.5 cm |
| Suitable for | 60 x 40 |
| Design | single unit |
| Thickness | 25 mm |
| Weight | 110 g |
| Material | soft foam |
| Manufacturer Nr. | TB SEWW 64 |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - 400 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Auer














