TB SEBH 64. foam-inlay bottom, 60x40
AUER
Original product
Net price (excl. VAT)
€9.17
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
TB SEBH 64
Manufacturer no.
TB SEBH 64
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.TB SEBH 64
Country of originGermany
ConditionNew
Article
TB SEBH 64
Suitable for: 60 x 40Material: rigid foam
Frequently Bought Together
-
This Item:
€9.17Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
RBKNE100x27P64x64. Einzelrad, Bockrolle
€17.47Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
A4. Adapter with seal
€12.90Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W x H | 59 x 39 x 1 cm |
| Suitable for | 60 x 40 |
| Thickness | 10 mm |
| Weight | 60 g |
| Material | rigid foam |
| Execution | TEC |
|---|---|
| Manufacturer Nr. | TB SEBH 64 |
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.060000 |
| Note | Stück auf Palette - 1010 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










