E KG G. Klappgriff, 16x6,6x1,5 cm
€12.90
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
E KG G
Manufacturer Nr.
E KG G
Klappgriff
Frequently Bought Together
-
This Item:
€12.90Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
RLGSTV125x38P105x80. Einzelrad, Lenkrolle
€8.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
TB TEK 43 B2. Insert boxes Insert, Assembly 2
€25.73Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W x H | 16 x 6.6 x 1.5 cm |
| Made up of | 1 foldable handle, 2 round head screws M5 x 14 |
| Weight | 95 g |
| Material | PA |
| Suitable for basic dimension | 30 x 20 - 60 x 40 cm |
| Manufacturer Nr. | E KG G |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Auer
-
CP S 4422 B4-2002. Schutzkoffer Pro Trolley, 45x40x22,3 cm€236.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
CP S 4422 B4-7016. Schutzkoffer Pro Trolley, 45x40x22,3 cm€236.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
CP S 4422 B4-6003. Schutzkoffer Pro Trolley, 45x40x22,3 cm€236.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
CP S 4422 B6-7016. Schutzkoffer Pro Trolley, 45x40x22,3 cm€418.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










