1A Tapes 5110.02.060. WT-5110 Lagerplatzkennz. grün Winkel 50mm x 100mm, VPE 25 Stück
€17.81
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71478
Manufacturer Nr.
5110.02.060
WT-5110 Lagerplatzkennz. grün Winkel 50mm x 100mm, VPE 25 Stück
Frequently Bought Together
-
This Item:
€17.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5229.04.075-15. WT-5229 PET floor marking tape yellow 75mmx15m
€43.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5126.04.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt gelb 50mm x 10m
€18.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5110 Lagerplatzkennzeichnung grün Winkelstück
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 100mm
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 100mm
| Länge | 100 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 25 Stück |
| Produktserie | 5110 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5110.02.060 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5125.15.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband hellgrün 50mm x 10m€36.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5125.18.BF050-10-LI. WT-5125BF Warnband rot/weiß bedruckt linksw. 50mm x 10m€18.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost












