1A Tapes 5160.18.050-LF. WT-5160 Warnmarkierungsband rot/weiß 50mm x 33m
€7.77
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71542
Manufacturer Nr.
5160.18.050-LF
WT-5160 Warnmarkierungsband rot/weiß 50mm x 33m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€7.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5125.02.075-10. WT-5125 Gro with marking tape green 75mmx10m
€25.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5845.08.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung weiß 75mmx12,5m
€43.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5160 Warnmarkierungsband rot/weiß
• 50mm x 33m
• Material ist RoHs-konform
• 50mm x 33m
• Material ist RoHs-konform
| Länge | 50 mm |
| Breite | 33 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5160 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5160.18.050-LF |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | White |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










