Aventics 1825503290 (Intermediate Plate) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 seitlich, 1,2 und 4 zus
€34.12
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1825503290
Manufacturer Nr.
1825503290
Aventics 1825503290 (Intermediate Plate) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 seitlich, 1,2 und 4 zus
Frequently Bought Together
-
This Item:
€34.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811761160 (V581-5/3PC-024DC-I1-2P15-LUD-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€244.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5813520300 (V581-5/3EC-110AC-I3-2P22-HBX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 3
€327.61Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -15 °C |
| Anschluss Eingang | G 1/4 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | INTERMEDIATE PLATE . |
| Manufacturer Nr. | 1825503290 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 5814792430 (V581-5/3PC-230AC-I4-2CNO-HNX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4€464.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5812493440 (V581-5/3CC-230AC-I2-2CNO-HUX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 2€261.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R414009575 (ED12-000-060-420-2M12B) E/P Druckregelventil, Serie ED12€2,875.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











