Aventics 5802690000 (BASE Plate SERIES 580- 269 ISO) Anschlussplatte, für Direktmontage von ISO-Ve
€140.32
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5802690000
Manufacturer Nr.
5802690000
Aventics 5802690000 (BASE Plate SERIES 580- 269 ISO) Anschlussplatte, für Direktmontage von ISO-Ve
Frequently Bought Together
-
This Item:
€140.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0493842609 (COVER 581 MICROSOL ISO1 DS) Ventildeckel, mit oder ohne Vorsteuerventil
€30.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5813613100 (V581-5/2AR-024DC-I3-AP22-HBX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 3
€279.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 3/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 3/8 |
| Anschluss Eingang | G 3/8 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | BASE PLATE SERIES 580- 269 ISO 2 |
| Manufacturer Nr. | 5802690000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0822433202 (MNI-SA-20-0025-U-01-01-1-00-00) Minizylinder, Serie MNI€53.72Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822432303 (MNI-SA-16-0050-U-31-01-1-00-00) Minizylinder, Serie MNI€49.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822432302 (MNI-SA-16-0025-U-31-01-1-00-00) Minizylinder, Serie MNI€48.83Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822433201 (MNI-SA-20-0010-U-01-01-1-00-00) Minizylinder, Serie MNI€53.31Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










