Aventics 5804850000 (CONNECTING PIECE) Endplatte links, Endplatte rechts
€82.14
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5804850000
Manufacturer Nr.
5804850000
Aventics 5804850000 (CONNECTING PIECE) Endplatte links, Endplatte rechts
Frequently Bought Together
-
This Item:
€82.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5812223400 (V581-5/2DS-230AC-I2-2P22-HBX-P) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 2
€236.93Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811171530 (V581-5/2SR-024DC-I1-1CNO-HNX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€133.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 3/4 |
| Anschluss Eingang | G 3/4 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | CONNECTING PIECE |
| Manufacturer Nr. | 5804850000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
-
Aventics 5814080000 (COVER I4-1CNA-A-C) Ventildeckel, mit oder ohne Vorsteuerventil€81.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Aventics 0821302079 (PRESSURE REGULATOR G1) Druckregelventil€57.83Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










