Aventics R412007282 (AS3-SSU-G012-PVN) Befülleinheit, elektrisch betätigt, Serie AS3-SSU
€218.01
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007282
Manufacturer Nr.
R412007282
Aventics R412007282 (AS3-SSU-G012-PVN) Befülleinheit, elektrisch betätigt, Serie AS3-SSU
Frequently Bought Together
-
This Item:
€218.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007123 (AS3-RGS-G012-GAU-160) Druckregelventil, Serie AS3-RGS
€75.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007117 (AS3-RGS-G012-GAU-040) Druckregelventil, Serie AS3-RGS
€75.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | 3500 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2.5 bar |
| Anschluss Ausgang | G 1/2 |
| Anschluss Eingang | G 1/2 |
| Anschluss Entlueftung | G 1/2 |
| SAP-Kurztext | AS3-SSU-G012-PVN |
| Manufacturer Nr. | R412007282 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










