Aventics 0821401397 (CG1-H-BB-012-0200) Führungseinheit, Serie GH2
€416.55
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821401397
Manufacturer Nr.
0821401397
Aventics 0821401397 (CG1-H-BB-012-0200) Führungseinheit, Serie GH2
Frequently Bought Together
-
This Item:
€416.55Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401230 (CG1-H-SB-040-0050) Führungseinheit, Serie GH1
€483.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401323 (CG1-H-BB-032-0320) Führungseinheit, Serie GH2
€559.11Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Hub | 200 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | CG1-H-BB-012-0200 |
| Manufacturer Nr. | 0821401397 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










