Aventics R412007249 (AS3-DIC-G038-NC3) Verteiler, Serie AS3-DIC
€50.32
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007249
Manufacturer Nr.
R412007249
Aventics R412007249 (AS3-DIC-G038-NC3) Verteiler, Serie AS3-DIC
Frequently Bought Together
-
This Item:
€50.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007186 (AS3-FRE-G012-GAN-080-PBP-AC-05) Filter-Druckregelventil, Serie AS3-FRE
€170.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007004 (AS3-FLS-G038-PBP-AO-40,00) Filter, Serie AS3-FLS
€112.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | AS3-DIC-G038-NC3 |
| Manufacturer Nr. | R412007249 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










