Aventics 0821200205 (Throttle Check VLV G1/4) Drosselrückschlagventil, Serie CC02-AL
€27.89
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821200205
Manufacturer Nr.
0821200205
Aventics 0821200205 (Throttle Check VLV G1/4) Drosselrückschlagventil, Serie CC02-AL
Frequently Bought Together
-
This Item:
€27.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005568 (QR1-ANR-G014-DA06) Rückschlagventil, Serie QR1-ANR
€24.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821200238 (Throttle Check VLV ADMISSION-G) Drosselrückschlagventil, Serie CC02-AL
€20.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | THROTTLE CHECK VLV G1/4 |
| Manufacturer Nr. | 0821200205 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.041000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










