Aventics 0821200236 (Throttle Check VLV ADMISSION-G) Drosselrückschlagventil, Serie CC02-AL
€20.09
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821200236
Manufacturer Nr.
0821200236
Aventics 0821200236 (Throttle Check VLV ADMISSION-G) Drosselrückschlagventil, Serie CC02-AL
Frequently Bought Together
-
This Item:
€20.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010569 (CC04-G018-DA06-2_1) Drosselrückschlagventil, Serie CC04
€17.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 3520321500 (BALL Valvee 2/2-NW7-G014) 2/2-Wegeventil-Absperrhahn, Serie SC01
€17.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 6 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | THROTTLE CHECK VLV ADMISSION-G1/8-D6 |
| Manufacturer Nr. | 0821200236 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.024000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










