Aventics 0821200249 (Throttle Check VLV ) Drosselrückschlagventil, Serie CC02-AL
€49.74
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821200249
Manufacturer Nr.
0821200249
Aventics 0821200249 (Throttle Check VLV ) Drosselrückschlagventil, Serie CC02-AL
Frequently Bought Together
-
This Item:
€49.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010578 (CC04-G012-DA12-2_1) Drosselrückschlagventil, Serie CC04
€34.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412024738 (CC02-SL-G018-DA06-2_1) Drosselrückschlagventil, Edelstahl, Serie CC02-SL
€127.11Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 10 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | THROTTLE CHECK VLV . |
| Manufacturer Nr. | 0821200249 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.085000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought








