Aventics R412004833 (DROSSELRUECKSCHLAGVENTIL M5) Drosselrückschlagventil, Serie CC02-AL
€30.48
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412004833
Manufacturer Nr.
R412004833
Aventics R412004833 (DROSSELRUECKSCHLAGVENTIL M5) Drosselrückschlagventil, Serie CC02-AL
Frequently Bought Together
-
This Item:
€30.48Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010526 (ABSPERRHAHN 3/2-NW7-G1/8) 3/2-Wegeventil-Absperrhahn, Serie SC01
€36.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005456 (QR1-DBS-DA08) Serie CC01
€30.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | M5 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | DROSSELRUECKSCHLAGVENTIL M5 |
| Manufacturer Nr. | R412004833 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.007000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










