Aventics 0822930205 (TRR-DA-032-0180) Zahnstangenantriebe, Serie TRR
€705.18
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822930205
Manufacturer Nr.
0822930205
Aventics 0822930205 (TRR-DA-032-0180) Zahnstangenantriebe, Serie TRR
Frequently Bought Together
-
This Item:
€705.18Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412000393 (RCM-25-090-SH-AP-00) Drehmodul, Serie RCM-SH
€2,878.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412000388 (RCM-12-180-SH-AP-00) Drehmodul, Serie RCM-SH
€1,579.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | pneumatisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Kolbendurchmesser | 32 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | TRR-DA-032-0180 |
| Manufacturer Nr. | 0822930205 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.400000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










