Aventics 0822935227 (PN-ZYLINDER TRR-DA-100-0090-AD) Zahnstangenantriebe, Serie TRR
€2,200.28
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822935227
Manufacturer Nr.
0822935227
Aventics 0822935227 (PN-ZYLINDER TRR-DA-100-0090-AD) Zahnstangenantriebe, Serie TRR
Frequently Bought Together
-
This Item:
€2,200.28Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412000393 (RCM-25-090-SH-AP-00) Drehmodul, Serie RCM-SH
€2,878.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412000392 (RCM-20-180-SH-AP-00) Drehmodul, Serie RCM-SH
€2,522.66Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | pneumatisch |
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Kolbendurchmesser | 100 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | PN-ZYLINDER TRR-DA-100-0090-ADJ |
| Manufacturer Nr. | 0822935227 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 13.000000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










