Aventics 1326112020 (ICM-SA-012-0025-0-61) Minizylinder, Serie ICM
€66.29
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1326112020
Manufacturer Nr.
1326112020
Aventics 1326112020 (ICM-SA-012-0025-0-61) Minizylinder, Serie ICM
Frequently Bought Together
-
This Item:
€66.29Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1320808000 (ICM-DA-008-0080-0) Minizylinder, Serie ICM
€64.28Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1322002000 (ICM-DA-020-0025-0) Minizylinder, Serie ICM
€85.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | M5 |
| Hub | 25 mm |
| Kolbendurchmesser | 12 mm |
| Kolbenstangengewinde | M6 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | einfachwirkend, drucklos eingefahren |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 3 bar |
| SAP-Kurztext | ICM-SA-012-0025-0-61 |
| Manufacturer Nr. | 1326112020 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.070000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought



