Aventics 1333202000 (ICM-DA-032-0025-M) Minizylinder, Serie ICM
€130.61
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1333202000
Manufacturer Nr.
1333202000
Aventics 1333202000 (ICM-DA-032-0025-M) Minizylinder, Serie ICM
Frequently Bought Together
-
This Item:
€130.61Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R404058499 (ICM-DA-025-0300-O-A034) Minizylinder, Serie ICM
€241.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1326110020 (ICM-SA-010-0025-0-61) Minizylinder, Serie ICM
€62.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 25 mm |
| Kolbendurchmesser | 32 mm |
| Kolbenstangengewinde | M10x1,25 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | ICM-DA-032-0025-M |
| Manufacturer Nr. | 1333202000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.430000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought



