Aventics 1823373046 (QR2-S-RPN-G014-DA05) Serie QR2-S Standard
€3.74
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823373046
Manufacturer Nr.
1823373046
Aventics 1823373046 (QR2-S-RPN-G014-DA05) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391922 (QR2-S-RI3-G018-DA08) Serie QR2-S Standard
€21.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005326 (QR1-S-RDR-DA10-DA06) Serie QR1-S Standard
€4.31Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RPN-G014-DA05 |
| Manufacturer Nr. | 1823373046 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.014000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










