Aventics 1823381045 (QR2-S-RTK-DA06-DA06) Serie QR2-S Standard
€5.90
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823381045
Manufacturer Nr.
1823381045
Aventics 1823381045 (QR2-S-RTK-DA06-DA06) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€5.90Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004906 (QR2-C-RTT-G018-DA08) Serie QR2-C Edelstahl
€94.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391636 (QR2-S-RSM-DA04-DA04) Serie QR2-S Standard
€7.28Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 6 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RTK-DA06-DA06 |
| Manufacturer Nr. | 1823381045 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.020000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










