Aventics 1823391076 (NU2-S-RV1-G018-DI06) Serie NU2
€3.62
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391076
Manufacturer Nr.
1823391076
Aventics 1823391076 (NU2-S-RV1-G018-DI06) Serie NU2
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391105 (NU1-S-RW1-G014-DI06) Serie NU1
€3.44Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391307 (NU2-S-RSI-G018-DI04) Serie NU2
€8.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 15 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| SAP-Kurztext | NU2-S-RV1-G018-DI06 |
| Manufacturer Nr. | 1823391076 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.020000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










