Aventics 1823391093 (L-SCREW Fitting VISSAGE COUDE ) Winkel-Verteiler
€2.40
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391093
Manufacturer Nr.
1823391093
Aventics 1823391093 (L-SCREW Fitting VISSAGE COUDE ) Winkel-Verteiler
Frequently Bought Together
-
This Item:
€2.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391048 (ELBOW UNION G1/4) Winkel-Schwenkverteiler
€4.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391092 (L-SCREW Fitting VISSAGE COUDE ) Winkel-Verteiler
€2.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | L-SCREW FITTING VISSAGE COUDE B |
| Manufacturer Nr. | 1823391093 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.009100 |
| HS-Code | 76090000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










