Aventics 1823391557 (QR2-S-RW1-G014-DA08) Serie QR2-S Standard
€7.69
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391557
Manufacturer Nr.
1823391557
Aventics 1823391557 (QR2-S-RW1-G014-DA08) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€7.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000064 (QR1-S-RED-D012-D038) Serie QR1-S Standard
€9.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000184 (QR1-S-RTT-D516-N038) Serie QR1-S Standard
€10.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RW1-G014-DA08 |
| Manufacturer Nr. | 1823391557 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.050000 |
| HS-Code | 39174000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










