Aventics 1823391564 (QR2-S-RTS-G018-DA04) Serie QR2-S Standard
€9.89
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391564
Manufacturer Nr.
1823391564
Aventics 1823391564 (QR2-S-RTS-G018-DA04) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€9.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005062 (QR1-S-RSR-DA08-DA06) Serie QR1-S Standard
€5.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000234 (QR1-S-RVT-D014-N018) Serie QR1-S Standard
€3.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RTS-G018-DA04 |
| Manufacturer Nr. | 1823391564 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.033000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










