Aventics 1823391568 (QR2-S-RTS-G014-DA06) Serie QR2-S Standard
€10.53
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391568
Manufacturer Nr.
1823391568
Aventics 1823391568 (QR2-S-RTS-G014-DA06) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€10.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005419 (QR1-S-MSM-DA06) Serie QR1-S Mini
€6.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010191 (QR2-S-RDS-DA16-DA16) Serie QR2-S Standard
€13.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RTS-G014-DA06 |
| Manufacturer Nr. | 1823391568 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.060000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










