Aventics 1823391573 (QR2-S-RTS-G038-DA12) Serie QR2-S Standard
€13.19
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391573
Manufacturer Nr.
1823391573
Aventics 1823391573 (QR2-S-RTS-G038-DA12) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€13.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000137 (QR1-S-RPN-D516-N018) Serie QR1-S Standard
€2.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2544304000 (QR2-C-RTK-DA04-DA04) Serie QR2-C Edelstahl
€54.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RTS-G038-DA12 |
| Manufacturer Nr. | 1823391573 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.085000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










