Aventics 1823391604 (QR2-S-RT1-G038-DA08) Serie QR2-S Standard
€10.53
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391604
Manufacturer Nr.
1823391604
Aventics 1823391604 (QR2-S-RT1-G038-DA08) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€10.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000261 (QR1-S-RY2-D012) Serie QR1-S Standard
€14.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823386102 (QR2-F-RSK-DA08-DA08) Serie QR2-F Wärmebeständig
€6.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RT1-G038-DA08 |
| Manufacturer Nr. | 1823391604 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.040000 |
| HS-Code | 39174000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










