Aventics 1823391608 (QR2-S-RBS-DA05-X000) Serie QR2-S Standard
€1.35
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391608
Manufacturer Nr.
1823391608
Aventics 1823391608 (QR2-S-RBS-DA05-X000) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005201 (QR1-S-RTT-M005-DA06) Serie QR1-S Standard
€6.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2544104140 (QR2-C-RVT-R014-DA04) Serie QR2-C Edelstahl
€64.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 5 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RBS-DA05-X000 |
| Manufacturer Nr. | 1823391608 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.003200 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought








