Aventics 1823391609 (QR2-S-RBS-DA06-X000) Serie QR2-S Standard
€1.27
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391609
Manufacturer Nr.
1823391609
Aventics 1823391609 (QR2-S-RBS-DA06-X000) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1.27Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2544408000 (QR2-C-RSM-DA08-DA08) Serie QR2-C Edelstahl
€79.24Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2121714120 (QR1-S-RED-DA14-DA12) Serie QR1-S Standard
€11.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 6 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RBS-DA06-X000 |
| Manufacturer Nr. | 1823391609 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.004600 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










